Misja nesscom   -   dobre produkty,  dobra cena, dobra obsługa.

Firma nesscom istnieje od 2003 roku. Handlem zajmujemy się od 2008 roku. Naszym celem jest zbudowanie nowoczesnych, elastycznych, konkurencyjnych  kanałów dystrybucji produktów naszych partnerów handlowych.

Do współpracy dobieramy firmy, które pozwalają nam na realizację naszej misji tj. oferują:
- dobrej jakościowo produkty i użyteczne dla naszych klientów 

 

jjaba.punkt – to punkty sprzedaży (Wrocław, Warszawa) produktów oferowanych przez nesscom. Planujemy wkrótce otworzyć trzy następne punkty w Poznaniu, Krakowie i Katowicach. Punkty te wspierają też wydawanie towarów sprzedawanych w naszych sklepach internetowych:
jjaba.pl
- sport-maniak.pl
- galeria-dom.pl
- modne-mieszkanie.pl

 

 

 

 

Produkty oferowane w jjaba.punktach sprzedajemy też w sklepach internetowych:
jjaba.pl
- fxsport.pl


 

Nasze sklepy internetowe reklamowane są we wszystkich znanych popularnych serwisach zakupowych: ceneo.pl, skąpiec.pl, nokatu.pl.  Nasza oferta internetowa cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na stosowane standardy obsługi.
 

 

 

nesscom - działa na rynku do 2003 roku. Posiadamy dużą bazę stałych klientów. Skłoniło to nas do rozwoju kanału sprzedaży bezpośredniej. W ramach tego kanału oferujemy naszym klientom najlepsze produkty specjalnie dobrane przez naszych sprzedawców.

Współpracujemy z serwisem www.okilook.pl w celu promocji naszych produktów. Produkty oferowane na okilook.pl zawierają specjalne rabaty atrakcyjne dla klientów.